Julia „Jay Elpis”

Moja przygoda ze światem sztuki rozpoczęła się w wieku 4 lat kiedy to stworzyłam swój pierwszy improwizowany mural kredkami świecowymi i kosmetykami mamy w pokoju gościnnym rodziców. Od tamtego czasu nieustannie odkrywam nowe dziedziny wyrazu artystycznego, które pozwolą mi poszerzyć horyzonty.

Od młodych lat nieustannie rozwijałam umiejętności w dziedzinie rysunku, malarstwa i rzeźby pod okiem dyplomowanych artystów co pozwoliło mi otworzyć umysł na nowe formy wyrazu. Swoją edukację artystyczną zwieńczyłam studiami wyższymi na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu gdzie studiowałam malarstwo, po czym podjęłam studia na kierunku Sztuka i Wzornictwo Szkła w Akademiii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie w witrażownictwie pomogło mi rozwinąć pasję do detalu i miniaturowych form zamkniętych w geomatrycznym wykończeniu.

Specjalizuję się w delikatnych motywach mikrorealistycznych zamykając fragmenty naszej rzeczywistości i tego co nam bliskie w małych formach geomatryczych oraz iluzji optycznej. Tatuaż traktuję jako obraz, który musi dobrze współpracować z innymi cechami naszego wizerunku w jednorodnej kompozycji, którą jest nasze ciało i umysł. Zawsze dążę do tego, aby zachować równowagę pomiędzy treścią a formą.

Email: studio@bodyfikacje.com